ustawienia SYSTEMOWE berta hellingera

Ustawienia - zdrowie

Kiedy pojawia się choroba wg ustawień systemowych?

Choroba w naszej współczesnej cywilizacji, jest tak bardzo wpisana w codzienność, że większość ludzi traktuje ją jako naturalny stan rzeczy. 
W momencie kiedy pojawiają się objawy choroby idziemy do lekarza, od niego dostajemy receptę, bierzemy lekarstwa i czekamy na ustąpienie objawów. To standardowa procedura.
Na „każdym rogu” jest apteka. Telewizja, radio etc. non stop informują nas o leku na to, czy tamto, stąd nieustannie prawie myślimy o tym co nam dolega lub może nam dolegać.

Tymczasem naturalny stan człowieka to nie choroba, a ZDROWIE!

Dlaczego więc pojawia się zaburzenie – dysfunkcja zwana chorobą?

To jest język, w jakim ciało stara się przekazać nam informację o tym, co jest  nie tak. W ten sposób ciało „woła” o uzdrowienie systemu, a w nim siebie.

Jak działają ustawienia Hellingerowskie w kontekście zdrowia?

Ustawienia hellingerowskie są metodą terapeutyczną, dzięki której możemy odkryć/ujawnić/dostrzec dynamiki dysfunkcyjne dla systemu.
Powielamy schematy, przekonania i zatrzymane emocje naszych przodków. Wikłamy się nieświadomie w ich losy, a skutki tych uwikłań i traum manifestują się, właśnie jako choroby lub problemy.

Jak to się dzieje?

W trakcie ustawień systemowych, delikatnie przywracamy porządki tam, gdzie zaburzony został naturalny przepływ.
Kiedy to zrobimy, nasze ciało podąża za tym i w jego obrębie również rozpoczyna się proces naprawczy, którego celem jest przywrócenie jego naturalnego stanu – ZDROWIA.

Istnieje możliwość sesji ONLINE

Sprawdź cenę.

ustawienia - zdrowie

Ustawienia systemowe Berta Hellingera

pytania

Poniżej najczęściej zadawane pytania. Zapoznajcie się z nimi przed pierwszą wizytą.

1. Jak przygotować się do ustawień?

Ten rodzaj terapii nie wymaga szczególnego przygotowania. Dobrze jednak jest poświęcić trochę czasu na małą retrospekcję, rozmowy z rodzicami, dziadkami etc. Zwykle w takich chwilach pojawiają się nowe informację a te mogą okazać się przydatne.

2. Co potrzebujesz?

Przede wszystkim potrzebujesz znalezienia odpowiedniej chwili. Chodzi o to, by sesja odbyła się w spokoju, bez pośpiechu, by mieć wolną głowę bez np. presji nagłego powrotu do bieżących spraw zaraz po sesji.

3. Ile trwa wizyta?

W zależności od stopnia skomplikowania i poziomu nieporządku jaki istnieje w rodzie wizyta trwa od 40 do 90 minut.

4. Jak często korzysta się z ustawień?

Wprowadzone w czasie sesji ustawień porządki zaczynają pracować niezwłocznie i cały proces wymaga czasu by naniesione zmiany mogły znaleźć swoje odzwierciedlenie w materii (naszym życiu). Dobrze więc nie robić kolejnych ustawień przed upłynięciem 3-4 miesięcy.

Scroll to Top