o mnie

O gabinecie

Zapraszam do zapoznania się z wizytówką gabinetu

UstawieniaKrakow-UstawieniaBertaHellingera-PawelBartnik

PAWEŁ BARTNIK

Nazywam się Paweł Bartnik, jestem właścicielem gabinetu Wibronika, a ten jest miejscem w którym się realizuję, dzielę i doświadczam. Pomysł na otwarcie tego gabinetu zrodził się po wielu latach doświadczeń związanych z praktykowaniem różnych terapii naturalnych oraz prowadzeniem warsztatów samopoznania i rozwoju.

 

Dlaczego nazwa Wibronika?

To słowo to próba wskazania, że jako ludzie jesteśmy wibrującymi – w konkretnym rytmie – cząsteczkami. Sposób w jaki żyjemy na co dzień, odżywiamy się, leczymy, spędzamy wolny czas, pracujemy powodują, że dochodzi do zaburzeń w tej wibracji, co w ciele przejawia się jako dysfunkcja. Jakąkolwiek więc przyjmiemy metodę naprawy (leczenia), jeśli doprowadzi ona do przywrócenia prawidłowej pracy (wibracji) naszych komórek, to jesteśmy na dobrej drodze i możemy powiedzieć, że osiągnęliśmy cel.

Holistyczne podejście do człowieka i wszelkich związanych z jego życiem procesów jest tu podstawą. Siedem lat mieszkałem w Azji. To był niesamowity czas weryfikowania tego co o medycynie naturalnej wiedziałem wcześniej z ich codziennym praktykowaniem naturalnych metod. Obserwowałem, a potem uczyłem się, doświadczałem i praktykowałem właśnie tam. Ostatecznie wyróżniający okazał się ich sposób podejścia do siebie samych, do relacji z otoczeniem, do życia, do choroby i jej przyczyn oraz ostatecznie – do terapii. Cokolwiek dzieje się z naszym ciałem ma swoje źródło o wiele głębiej i kluczem do skuteczności terapii jest dotarcie do prawdziwego jądra/przyczyny.

Zapraszam

Paweł Bartnik

Scroll to Top